Aktualny mistrz wagi piórkowej UFC, Jose Aldo (26-2) po raz kolejny wyraził swoją opinię na temat swojego byłego pogromcy, Conora McGregora (21-3).

Brazylijczyk, który odebrał pas mistrzowski irlandzkiej gwieździe MMA przy „zielonym stoliku” twierdzi, że nikt – oprócz Irlandczyków – nie lubi postaci McGregora.

„Reputacja McGregora jest zrujnowana. Tylko Irlandczycy lubią tego człowieka, nikt poza nimi. Jeśli zapytasz o niego w Brazylii, czy jakimkolwiek innym państwie, to nikt nie traktuje go jako mistrza. Zawsze mają go za kupę gówna.”

Przypominamy, że Conor McGregor odebrał pas mistrzowski Jose Aldo na UFC 194 po… 16 sekundach walki nokautując wieloletniego mistrza dywizji piórkowej.

New title for a=>html, img=>alt

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 7 odpowiedzi, has 8 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

 • #99195

  Powinno być „mistrz” :) Nic dziwnego, że tak po nim jedzie, jakoś musi wymazać z pamięci tamten nokaut :)

 • #99203

  Aż nie do pomyślenia że jeden nokaut może tak długotrwałe skutki w myśleniu. Było to dawno a on dalej gada od rzeczy. Jedyny kraj gdzie Conora mogą średnio lubić to Brazylia, ale też myślę że bez przesady. Aldo traci w moich oczach coraz bardziej.

 • #99223

  13 sekund nigdy nie zapomnę  :D  

 • #99233

  Jak Aldo dalej się tak będzie zachowywał to zaniedługo jego nikt nie będzie lubił.
  Inna sprawa, wystarczy popatrzeć na fanpage Conora na fb czy konto na instagramie, faktycznie nikogo ona nie obchodzi…

 • #99283

  Dużo ludzi na pewno nie lubi Conora bo wiadomo zazdrość…Brazylia mnie nie dziwi..Aldo widać ma ciągle bol dupy i namawia swoich do nagonki…ale bez przesady że tylko w Irlandii go lubua

 • #99330

  Prawda jest taka że Conor jest wielkim showmanem  — i osobiście nie przepadam za tym– ale szanuje go jako Fightera – jest Kozakiem  wiadomo czego dokonał dlatego szacun mu się należy nawet w Brazylii czy Burki Na Faso. :D  

  Aldo szanowałem jako wojownika też wiele pokazał i miał super walki ale przegrał w 13 sekund i od tej pory jest  dokładnie takim heiterem Conora jakich zawsze (soczyście) pozdrawia Różal… ;-)   ;-)  

  pokaż klasę mistrza i naucz się przegrywać Josse Aldo :unsure:  

 • #100115

  a ten całe życie taki chyba będzie

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.