Były mistrz wagi półśredniej UFC, który zdecydował się na przenosiny do kategorii średniej (do 185 funtów), Johny Hendricks (18-7) ujawnił w rozmowie z Submission Radio swoją aktualną wagę na nieco ponad trzy tygodnie przed gala UFC 217 w Nowym Jorku, na której zmierzy się z Paulo Borranchinhą (10-0). 

Hendricks w tej chwili waży ponad 200 funtów, ale przyznaje, że kwestię wagi ma pod kontrolą:

„Pracuję z dietetykiem UFC. Pracuję z ludźmi cały czas. Jeśli chodzi o moją wagę, to będę starał się w tym tygodniu zbić do 200 funtów, a potem zostają jeszcze trzy kolejne tygodnie do ważenia przed galą UFC 217. Kiedy tam już będę, znaczy w Nowym Jorku, to chciałbym ważyć około 195 funtów. To jest w łatwy sposób do zrobienia.

Teraz dużo jem. Wcześniej robiłem inaczej te wszystkie rzeczy i polegałem na innych ludziach, ale teraz, kiedy współpracuję z dietetykiem z UFC upewniam się, że robię to lepiej bo zacząłem też polegać bardziej na sobie i wymagać od siebie właśnie.”

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 dzień, 4 h temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.