Wygląda na to, że pomysł na super walkę w świecie boksu i mieszanych sztuk walki był bardzo blisko realizacji! Chodzi oczywiście o starcie na zasadach boksu między najlepszym pięściarzem w historii – Floydem Mayweatherem Juniorem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki będącym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC, Conorem McGregorem (20-3).

Wszystko bowiem przez słowa Mayweathera Juniora w programie SportsCenter,w którym wyznał, że jego team oferował Irlandczykowi 15 milionów dolarów za walkę z nim na zasadach boksu:

„Staraliśmy się zorganizować walkę z Conorem McGregorem. Oni wiedzą, jaka jest moja liczba. Moja liczba to gwarantowane 100 milionów dolarów. Takie są moje liczby. Jesteśmy stroną A w tej relacji. Nie wiemy jakie pieniądze robi Conor McGregor. Jestem prawie pewien, że nie zrobił 10 milionów dolarów za walkę w MMA. A my dawaliśmy mu 15 milionów dolców za walkę i byliśmy gotowi rozmawiać o podziale z PPV.”

New title for a=>html, img=>alt

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.