MMA PLNajnowszeBez kategoriiFEN 14: Repalov niezdolny do rozpoczęcia drugiej rundy – Andrzej Grzebyk zwycięski!

W pojedynku karty głównej gali FEN 14 w katowickim Spodku, Andrzej Grzebyk (9-3) pokonał Alexey’a Repalova (6-11) przez niezdolność Białorusina do kontynuowania walki w drugiej rundzie.

Początek walki to próba ustawienia sobie rywala przez niskie kopnięcia zarówno ze strony Grzebyka jak i Repalova. Grzebyk upodobał sobie wykroczną nogę rywala, którą regularnie okopuje. Białorusin zaatakował front kickiem, który doszedł do twarzy Polaka! Na niewiele ponad minute panowie wdali się w klincz, Repalov spróbował suplexem rzucić Grzebyka na matę, ten jednak dobrze to skontrował i to Repalov wylądował na deskach. Grzebyk stoi przed nim i okopuje Repalova. Kilkanaście sekund przed końcem Białorusin wstał na nogi, Grzebyk rzucił się na niego z kilkoma ciosami. Gong. Runda dla Grzebyka. W przerwie między rundami Repalov zgłasza niezdolność do dalszej walki. Andrzej Grzebyk wygrywa przez TKO!

KOMPLET WYNIKÓW I RELACJA Z GALI FEN 14: SILESIAN RAGE