Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki, a przez wielu uznawany za najlepszego zawodnika MMA w historii, Fedor Emelianenko (36-4, 1 N/C) w rozmowie z MMAfighting.com potwierdził, że rozpoczynająca się właśnie jego przygoda z organizacją Bellator MMA będzie ostatnią w jego sportowej karierze:

„Chciałbym zakończyć karierę w Bellatorze. Chcę pracować zgodnie z obowiązującym mnie kontraktem, a relacje z ludźmi Bellatora są w tej chwili świetne. Bardzo wysoko cenię sobie relację między mną i Scottem Cookerem. Tak więc potwierdzam – chcę zakończyć karierę walcząc dla Bellatora.”

Fedor Emelianenko już w najbliższy weekend na gali Bellator 172 w San Jose zmierzy się z Mattem Mitrione (11-5).

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 7 odpowiedzi, has 8 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 7 miesiące, 4 tygodnie temu.

 • #98742

  no to do przewidzenia, nie warto walczyć jakoś długo już w takim wieku i w takiej formie, bo póki co nie jest jakoś mega super, bo najlepsze Fedor ma za sobą ale fajnie że jeszcze trochę powalczy ;)

 • #98786

  No to po marzeniach Kawula i Lewego  B-)  

 • #98807

  Biorąc pod uwagę jak ostatnio zawodnicy zmieniają zdanie co do powrotów z emerytury to trzeba to brać z przymrużeniem oka. Inna sprawa, zobaczymy jakie będzie miał zdanie po sobotniej walce bo szykuje mu się ciężka przeprawa z Mitrione.

 • #98834

  da radę na jakimś kanale w Polsce obejrzeć te galę Bellatora?

 • #98851

  Ciekawe co pokaże Cesarz już na pewno nie to co kiedyś ale może wytrzyma chociaż dwie rundy..

  P.s- Wróci za 5 lat na Ksw 70 i bedzie walczył z Pudzianem   ;-)   :wacko:  

 • #98911

  Gdzie indziej miałby pójść.. w UFC już teraz byłoby ciężka a co dopiero jak będzie przybywać lat. Bellator jedyna rozsądna opcja już do końca kariery, który chyba jest blisko.

 • #100101

  uuu.. lipaaa ;/

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.