Do karty walk UFC Fight Night 107 dodano oficjalnie drugie starcie, w którym zmierzą się dwaj wysoko notowani zawodnicy wagi lekkiej. Efektowny stójkowicz Edson Barboza (18-4) zawalczy z nieprzewidywalnym Beneilem Dariushem (14-2).

Edson Barboza to jeden z najefektowniej walczących zawodników w kategorii lekkiej. W klatce UFC wystąpił już 16 razy, ale fani najbardziej pamiętają go za efektowny nokaut obrotowym kopnięciem na głowę, którym znokautował Terry’ego Etima na UFC 142. Poza Anglikiem Brazylijczyk pokonywał m.in. Danny’ego Castillo, Paula Felder, Anthony’ego Pettisa czy ostatnio Gilberta Melendeza.

Beneil Dariush to zawodnik szlifujący swoje umiejętności w Kings MMA pod okiem Rafaela Cordeiro. W UFC stoczył 10 walk, z których 8 wygrał. Aktualnie może pochwalić się serią 2 wygranych z rzędu, a jego ostatnim przeciwnikiem był Rashid Magomedov, któremu „Benny” przerwał passę 12 zwycięstw z rzędu.

Gala UFC Fight Night 107 odbędzie się 11 marca w Fortalezie. W walce wieczoru Vitor Belfort zmierzy się z Kelvinem Gastelumem.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 9 miesiące, 1 tydzień temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.