Jeden z czołowych zawodników kategorii lekkiej na świecie, Edson Barboza (22-6), który na minionej gali UFC on FOX 20 w Chicago wypunktował Gilberta Melendeza odpowiedział na wyzwanie rzucone przez byłego mistrza Bellatora, Willa Brooksa (18-1). Brazylijczyk jest gotów podjąć wyzwanie, ale ma pewne zastrzeżenia.

„Jeśli UFC powie, że walka z Brooksem przybliży mnie do walki o pas, to dlaczego nie? Ale tak jak powiedziałem to wcześniej, preferuję walkę z kimś, kto jest wyżej ode mnie w rankingu. Jeśli miałbym wybór, to wziąłbym walkę z kimś, kto jest wyżej notowany ode mnie. Jest pięć osób wyżej ode mnie i mam nadzieję, że UFC da mi szansę z nimi walczyć. Jeśli spojrzysz na rankingi, to będzie to lepsze rozwiązanie dla mojej kariery. Muszę walczyć z najlepszymi!”

Potencjalny rywal Barbozy, Will Brooks ma za sobą debiut w UFC, w którym na finałowej gali TUF 23 wypunktował Rossa Pearsona.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 rok temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.