Czwartym „Asem MMA.pl”, który naszym zdaniem w 2017 roku odniesie sukces i zyska na popularności jest Dawid Gralka (5-1)!


Kim są „Asy MMA.pl”?


REKORD: 5-1 (4 SUB, 1 DEC)

RANKING MMA.PL: #5

ROCZNIK: 1990

KATEGORIA WAGOWA: Kogucia (135 lbs)

DEBIUT W ZAWODOWYM MMA: 2014

SERIA ZWYCIĘSTW Z RZĘDU: 3

OSTATNIA WALKA: Zwycięstwo z Jakubem Wikłaczem (4-1-1) – Spartan Fight 6 (17.12.2016)

CEL NA 2017 ROK: Zdobycie pasa mistrzowskiego organizacji Spartan Fight

Dawid Gralka oprócz toczenia walk w klatce, jest również cutmanem oraz trenerem personalnym. W MMA zadebiutował w grudniu 2014 roku na gali Slugfest 2 we Wrześni, już w pierwszej rundzie poddając Wiktora Brańskiego. Kolejny start to występ w turnieju na węgierskiej gali PMMAL Hungarian Fight Championship 5. Gralka w pierwszym pojedynku wygrał przez poddanie z Aronem Szilagyi’em, następnie – tego samego wieczoru – uległ Czechowi, Ondrejowi Skalnikowi przez decyzję po dwóch rundach. Była to jak dotychczas jego jedyna porażka w karierze. W 2016 roku Dawid wygrał 3 walki. W styczniu na gali Zmierzch w Zgierzu pokonał Artura Jevsejcika. Następnie na majowej gali TFL 9 w Garwolinie zwyciężył z Jakubem Piesiewiczem przez jednogłośny werdykt sędziowski. Bardzo udany 2016 rok, reprezentant łódzkiego Shark Top Team zakończył świetnym występem na Spartan Fight 6 w Płocku. Dawid już w pierwszej rundzie poddał utalentowanego Jakuba Wikłacza.

Cel na 2017 rok w wykonaniu Dawida Gralki jest następujący – kolejne efektowne wygrane powinny zapewnić mu status walki o pas organizacji Spartan Fight. Tak więc reprezentant Shark Top Team powinien zdobyć tytuł mistrzowski i przedłużyć swoją dobrą passę o kolejne trzy zwycięstwa.

Polub profil Dawida Gralki na Facebooku -> kliknij tutaj.


Piątym „Asem MMA.pl” będzie zawodnik kategorii półciężkiej. Zapraszam do typowania!


foto: Portal Płock

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 9 odpowiedzi, has 9 voices, and was last updated by  DonMike 6 miesiące, 1 tydzień temu.

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.