Grupa menadżerska MMA Cartel poinformowała, że na gali WFC 20 wystąpi dwóch reprezentantów klubu Ankos MMA Poznań – Daniel Skibiński (6-3) oraz Piotr Niedzielski (6-1). Rywala „Skiby” jeszcze nie poznaliśmy, natomiast przeciwnikiem „Niedzieli” będzie Josef Leitner (5-1). Niewykluczone, że na gali zobaczymy jeszcze innych naszych rodaków. WFC 20 odbędzie się 27 sierpnia w stolicy Austrii, Wiedniu.

Popularny „Skiba” rozpoczął karierę zawodową od porażki z Kamilem Szymańskim (4-1). Następnie wziął udział w programie MMAster. Doszedł w nim do finału, w którym pokonał Michała Michalskiego (5-2) na gali GMC 4 w Niemczech. Obecnie Skibiński znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu. Pokonywał m.in. Rafała Lewonia (12-5) czy Ireneusza Ziółkowskiego (4-5-1).

Piotr Niedzielski stoczył do tej pory siedem zawodowych pojedynków. Do tej pory musiał uznać jedynie wyższość bardziej doświadczonego Kamila Gniadka (9-4-1), w swojej drugiej walce zawodowej. Obecnie „Niedziela” znajduje się na fali pięciu zwycięstw z rzędu.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  krzychuwasik 1 rok, 1 miesiąc temu.

  • #57977

    Skibaa!! Poznań liczy na Ciebie. Matko jak ja bym chciał żeby ten chłopak trafił kiedyś do UFC

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.