W maju Conorowi McGregorowi urodzi się dziecko, wojownik chce skupić się na życiu rodzinnym – przyszły ojciec ogłosił to na konferencji po wczorajszym UFC 205. Na gali Irlandczyk w drugiej rundzie znokautował Eddiego Alvareza i został nowym mistrzem wagi lekkiej oraz pierwszym w historii posiadaczem dwóch pasów UFC (kategorii lekkiej i piórkowej).

McGregor nie krył zadowolenia:

Jest kilka sensacji, o których chciałbym powiedzieć. Mam kilka ogłoszeń, a jednym z nich jest to, że zostanę ojcem w przyszłym roku. Nie będę kłamał, nawet nie wiem, jak to przyjąć. To miesza mi w głowie, bo chcę oddzielić dziecko od pracy. Chcę mieć dziecko, odpocząć trochę i zobaczyć, jak będę się czuł później.

Dla 28-letniego McGregora nokaut na Eddiem Alvarezie był 21 zwycięstwem w zawodowej karierze. Wcześniej pojawiły się plotki o możliwej wczesnej emeryturze zawodnika, bokserskim starciu z Floydem Mayweatherem. Na kolejne sensacje będziemy musieli poczekać. McGregor nie określił dokładnie, jak długo może potrwać przerwa.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 2 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by  Roki94 10 miesiące, 1 tydzień temu.

  • #83387

    Gratulacje dla Conora..dziś napisał nowa historie niedługo jeszcze będzie ojcem ;) no przerwa mu się na leży ale niezbyt długa najlepiej ;)

  • #83399

    Dokładnie przerwa się należy. Chociaż każdy chciałby oglądać go jak najczęściej. Jak zrobi przerwę ciekawe jak z pasami będzie. 

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.