Claudia Gadelha (13-2) znowu atakuje Joannę Jędrzejczyk (12-0)! Brazylijka w rozmowie z amerykańskim portalem MyMMaNews.com odniosła się do zachowania Polki po ich rewanżowym starciu na finałowej gali The Ultimate Fighter 23, kiedy to Jędrzejczyk przeprosiła rywalkę za zachowanie podczas realizacji tego popularnego show.

Gadelha twierdzi, że Polka daje zły przykład dzieciom i nie jest wzorem do naśladowania:

„Może ona próbowała sprzedać walkę albo coś takiego, ale nie możesz podchodzić z takim brakiem szacunku jak ona. Ona nie tylko lekceważyła mnie, ale też moich trenerów – ludzi których kocham, ludzi którzy są ze mną ponad 15 lat i nie mogę ot tak przyjąć jej przeprosin. Jeśli ona robiłaby to w inny sposób, na przykład lekceważyłaby tylko mnie, to w porządku, ale przesadzała w tej kwestii.

Dzieci, które ją oglądają nie chcą być takie jak ona. Jestem pewna, że ich matki i ojcowie nie chcieliby oglądać swoich dzieci, które zachowują się jak ta suka w The Ultiamte Fighterze. Szanuję ją jako zawodniczkę. Dałyśmy najlepszą walkę tamtej nocy i wielu uważa, że była to najlepsza walka podczas całego tygodnia z UFC, z czego jestem dumna, bo włożyłam w nią całe serce i energię.”

Przypominamy, że Claudia Gadelha przegrała rewanżowe starcie z Joanną Jędrzejczyk jednogłośną decyzją sędziów.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 2 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 1 rok temu.

  • #63198

    Biedna Claudia zapomniała dodać że wygrała 3 rundy i pas powinien być jej… A tak poważnie to owszem Joanna w stosunku do niej nie miała szacunku i to wcale chwalebne nie jest ale jeśli już używamy słowa „Lekceważyć” to mam wrażenie że to Gadelha zlekceważyła Joannę mając sił tylko na 2 rundy rzucania.. Nie wiem czy była pewna że skończy ją przed czasem czy cokolwiek innego ale jak dla mnie to jest bardziej trafny przykład lekceważenia.. Joanna jej po prostu nie szanowała i tyle w temacie :D  

  • #63220

    Tak jej Aśka zniszyczyła mózg że już zaczyna majaczeć…biedna Claudia…

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.