Od jakiegoś czasu mówiło się o potencjalnym występie Artura Szpilki w MMA. Szpilka przegrał swoją ostatnią walkę z Adamem Kownackim, co może przybliżyć datę debiutu Szpili w innej formule walk niż boks.

W wywiadzie dla Polsat Sport, właściciel federacji KSW – Martin Lewandowski potwierdził złożenie oferty Arturowi.

Dopóki on tego nie poczuje, to nie ma o czym mówić. Ale nasza oferta nie ma terminu ważności i jest nadal aktualna. Mój telefon od dwudziestu lat jest niezmienny i możemy usiąść do rozmów, my jesteśmy bardzo zainteresowani. Zawsze przyjemnie się ogląda dobrych bokserów, którzy mierzą się w formule MMA. W Stanach Zjednoczonych jest tendencja, w ramach której zawodnicy MMA zostają bokserami, a my odwracamy bieg rzeki.

Artur Szpilka od przegranej w swojej ostatniej walce nie był aktywny w mediach społeczniościowych i nie znane są jego plany na przyszłość.

Kto wie, być może propozycja włodarzy KSW okaże się na tyle interesująca by przekonać Szpilę do zmiany dyscypliny, w której startuje.

Cały wywiad w formie video dostępny jest na stronie Polsatu Sport.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Jakub Tomczak Jakub Tomczak 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.